^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

Przyjaciele Przedszkola

Nasze Osiągnięcia

 

Logowanie

Ważne

Decyzją Prezydenta Miasta Tarnobrzega, 18 maja 2020 przedszkola zostają otwarte. Z uwagi na remont w naszej placówce zajęcia opiekuńcze będą prowadzone w Przedszkolu nr 7. Przedszkole będzie czynne od 6.00-16.00. Rodzice, którzy potwierdzili zainteresowanie skorzystania z opieki przedszkolnej dla swoich dzieci, zobowiązani są do zapoznania się z obowiązującymi procedurami, a także ich stosowania oraz podpisania oświadczeń. Rodzice, którzy będą zainteresowani zgłoszeniem dziecka do pobytu w placówce, proszeni są o kontakt z dyrektorem przedszkola lub intendentką. Dla dzieci, które pozostają w domu będzie prowadzona praca zdalna, zawierająca propozycje zabaw i zajęć na dotychczasowych zasadach. 

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.