^Na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Przedszkole 17

UM Tarnobrzeg

Strona urzędu miasta Tarnobrzeg

Przyjaciele Przedszkola

Nasze Osiągnięcia

 

Logowanie

Wydarzenia przedszkolne 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 6-latków

14.06.2019 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego sześciolatków. Przedszkolaki przygotowały okolicznościową część artystyczną na którą złożyły się wiersze i piosenki. Pani Edyta Bednarska Zastępca Dyrektora wręczyła dzieciom dyplomy i upominki oraz rodzicom "Akty podziękowania", najbardziej zaangażowanych w życie przedszkola. Przedstawiciele Rodziców złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w wychowanie. 

Opr: K.Ś

Wst: L.Cz

  

Piknik

07.06.2019 nad terenami rekreacyjnym "nad stawami" odbył się piknik rodzinny połączony z obchodami "Dnia Rodziny". Każda grupa przedszkolna przygotowała dla swoich Rodziców krótki występ artystyczny i małą niespodziankę. Potem już były tylko wspólne tańce, zabawy integracyjne i biesiadowanie przy grillu. 

Opr: A.W

Wst: L.Cz

 

 

Turniej Rycerski

07.06.2019 nasze przedszkole odwiedziła Grupa Artystyczna "Rekonstrukto". Dzieci uczestniczyły w spotkaniu z prawdziwym rycerzem i księżniczką podczas którego dowiedziały się jak zostać rycerzem i kierować się kodeksem rycerskim oraz poznały modę dawnych czasów. Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentacji broni i tańców z dawnych czasów. To było niesamowite doświadczenie przenieść się do dawnych czasów. 

Opr: A.W

Wst: L.Cz

 

Dzień Dziecka

31.05.2019 obchodzono w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia przedszkole przystrojone było w balony co nadawało całej imprezie szczególne znaczenie. W zabawach zorganizowanych z tej okazji brały udział dzieci 3- letnie i 4- letnie. Przedszkolaki zostały zapoznane z prawami i obowiązkami jakie na nich spoczywają, następnie brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych oraz konkurencjach sportowych. Zabawa przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzieci doskonale się bawiły a na ich twarzach malował się uśmiech.

 Opr: L.Cz

Wst: L.Cz

 

Bezpieczeństwo to podstawa

Pod koniec maja w naszym przedszkolu odbyło się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dzieci z przedstawicielami Komendy Miejskiej w Tarnobrzegu.W spotkaniu wzięli udział rodzice i pracownicy przedszkola. Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i przybycie. 

Opr: A.W

Wst: L.Cz

 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Nr 17 w Tarnobrzegu Rights Reserved.